Olomoucké intermezzo

Za posledním vystoupením sezony jsme letos přijeli do Olomouce na Celostátní setkání mládeže, tentokrát ovšem jen »na návštěvu«.
Řadu z nás jste sice mohli potkat již v průběhu setkání, jak se snaží splynout s davem a předstírají různé funkce v přípravném týmu nebo, že jsou řadoví účastníci (pozor, nikoli řádoví), ale nakonec se všichni přestali bát být skutečně sami sebou a jejich pravá — kapří — identita konečně vyplula na povrch :)
Hráli jsme v sobotu 19.8. v rámci doprovodného programu dne s rodinami — v kostele Zvěstování Páně (omlouváme se za mystifikaci na pozvánce — informační šotek ;)) u bratrů kapucínů.

Za fotku děkujeme Kamilu Světlému.

Žalmění, jak jistě mnozí víte, je koncertní program složený z autorských skladeb (převážně) naší sbormistryně na texty starozákonních žalmů. Měli jsme velkou radost, že jsme měli možnost ho představit i na Moravě a přiblížit naši tvorbu třeba i posluchačům, se kterými se tak často nesetkáváme, tím spíše při příležitosti CSM, které pro nás po zkušenosti ze Žďáru vždy bude hodně znamenat.

Jsme nadšení, že se vás bylo v kostele tolik a že — zdá se — se vám koncert líbil. Nám taky! Cítili jsme, že to byl opravdu požehnaný společně strávený čas. Děkujeme že jste si nás přišli poslechnout a že jste tleskali :) I ve stoje! (Jako fakt. To nás úplně zaskočilo :O Díky! ) Moc si toho vážíme!
Náš kalendář akcí na příští rok se pomalu ale jistě plní, takže pokud chcete, abychom přijeli zazpívat k Vám, dejte nám včas vědět. Rádi o tom popřemýšlíme :)
Brzy na viděnou. Třeba už v neděli 1. října, kdy opět začínají pravidelné dětské mše u Sv. Antonína.

Napsat komentář