Ohlédnutí za Adventním soustředěním

Nutno přiznat, že letošní adventní soustředění neproběhlo z pohledu naší sbormistryně úplně ideálně. Účast byla již zpočátku skromná, pozornost mizivá a hladký průběh akce negativně ovlivnilo i několik nešťastných událostí (které snad s Boží pomocí dobře dopadnou).

I tak si ale myslím, že se na to nesmíme dívat tak černě. Především bych chtěl vypíchnout vysoké nasazení některých členů, kteří nám na Mělníku připravili pěkné zázemí, v krizové situaci neváhali upřednostnit pomoc druhému před vlastními plány, či „jen« druhým vařit oběd a chystat snídani. Ale i my ostatní jsme jen tak neokouněli a nedbaje únavy zpívali od nevidím do nevidím. Takže se máte věru na co těšit a co nevidět tu budou oba Adventní koncerty, kde nás můžete spatřit v plné kráse.

Pokud máte zájem, můžete si rovněž stáhnout plakáty na oba koncerty (na první pohled sice vypadají stejně, ale podíváte-li se zblízka, zjistíte, že se každý týká jiného vystoupení), a vyvěsit je ve vašem okolí (nejlépe na nějaké dobře viditelné místo).

Vy ostatní se můžete alespoň podívat na fotky z celé akce.
Takže na koncertu na viděnou!

Fotil: Pavel Kilbergr, Petr Hofman

Napsat komentář